SCP GENEL BAŞKANI MEHMET BEDRİ GÜLTEKİN'DEN YENİ YIL MESAJI

Sosyalist Cumhuriyet Partisi Genel Başkanı Mehmet Bedri Gültekin’den yeni yıl mesajı

Sosyalist Cumhuriyet Partisi Genel Başkanı Mehmet Bedri Gültekin yayınladığı yeni yıl mesajında “Sosyalist Cumhuriyet Partisi olarak 2022 yılında Milletçe bir çıkış yolu yaratmada büyük başarılar kazanacağımıza derinden inanıyoruz. Şimdi ufuktan doğmakta olan Güneş, artık mazlumlar dünyasının ayağa kalkışını gösteriyor” dedi.

Sosyalist Cumhuriyet Partisi Genel Başkanı Mehmet Bedri Gültekin, yeni yıl nedeniyle bir mesaj yayınladı. Mesajında neo-liberal piyasa sisteminin çıkmaza girdiğine dikkat çeken Gültekin, “Dünyamız ve Türkiye’miz, Kapitalizmin neo-iberal piyasa sisteminin yol açtığı yıkımlar ve çıkmazlarla karşı karşıya. Büyük zorluklar içindeyiz. Ama aynı zamanda büyük umutlarımız var. Geçmişte, bütün kör çıkmazlardan mutlaka bir çıkış yolu bulabilmiş olan Milletimizin büyük tarihi tecrübesine güveniyoruz. Dünyanın dört yanında ayağa kalkan gelişmekte olan dünyaya güveniyoruz. Ve kendimize güveniyoruz. Büyük bir özgüvenle geleceğe bakıyoruz” dedi.

Sosyalist Cumhuriyet Partisi Genel Başkanı Mehmet Bedri Gültekin, ‘Halkımızın ve dünyanın bütün kardeş halklarının yeni yılı kutlu olsun’ ifadelerini kullandığı mesajında  şunlara yer verdi: “Sosyalist Cumhuriyet Partisi olarak 2022 yılında Milletçe bir çıkış yolu yaratmada büyük başarılar kazanacağımıza derinden inanıyoruz. Şimdi ufuktan doğmakta olan Güneş, artık mazlumlar dünyasının ayağa kalkışını gösteriyor. Emperyalizm mahv ve nabut olmaktadır.”